Kolmilasinen takkasydän hissiluukulla.
Tekniset tiedot:
| Luukkutyyppi | Hissiluukku |
| Luukun Leveys | 55 cm |
| Luukun syvyys | 67 cm |
| Luukun korkeus | 45 cm |
| 51 cm | |
| 57 cm | |
| Nim. lämpöteho | 9 kW |
| Lämpötehoalue | 2,9 – 9,8 kW |
| Hyötysuhde % | 79 |
| Hormiliitos Ø | 200 mm |
| Paino | 240 – 260 kg |








