Kolmilasinen takkasydän hissiluukulla
Tekniset tiedot:
| Luukkutyyppi | Hissiluukku |
| Luukun Leveys | 55 cm |
| Luukun syvyys | 45 cm |
| Luukun korkeus | 45 cm |
| 51 cm | |
| 57 cm | |
| Nim. lämpöteho | 9 kW |
| Lämpötehoalue | 2,9 – 8,5 kW |
| Hyötysuhde % | 78 |
| Hormiliitos Ø | 200 mm |
| Paino | 210 – 230 kg |












