Kulmaluukullinen takkasydän hissiluukulla.
Tekniset tiedot:
| Luukkutyyppi | Hissiluukku |
| Luukun Leveys | 84 cm |
| Luukun syvyys | 34 cm |
| Luukun korkeus | 45 cm |
| 51 cm | |
| 57 cm | |
| Nim. lämpöteho | 10 kW |
| Lämpötehoalue | 4,2 – 9,2 kW |
| Hyötysuhde % | 78 |
| Hormiliitos Ø | 200 mm |
| Paino | 285 – 310 kg |



