Puolivaraava takka panoraamaluukulla.
Tekniset tiedot:
| Takan Leveys | 900 mm |
| Takan syvyys | 900 mm |
| Takan korkeus | 1850 mm |
| Luukkutyyppi | Sarana tai hissi |
| LuukunLeveys | 55 cm |
| Luukun korkeus | 51 cm |
| Nim. lämpöteho | 7 kW |
| Lämpötehoalue | 3,3 – 8,7 kW |
| Hyötysuhde % | 79 |
| Hormiliitos Ø | 180 mm |
| Paino | 400 kg |
Asiakirjat:



