Puolivaraava takka suoralla luukulla.
Tekniset tiedot:
| Takan Leveys | 890 mm |
| Takan syvyys | 585 mm |
| Takan korkeus | 1630 mm |
| Luukkutyyppi | Sarana tai hissi |
| LuukunLeveys | 45 cm |
| Luukun korkeus | 45 cm |
| Nim. lämpöteho | 5 kW |
| Lämpötehoalue | 2,4 – 5,4 kW |
| Hyötysuhde % | 78 |
| Hormiliitos Ø | 160 mm |
| Paino | 480 kg |
Asiakirjat:



