Puolivaraava takka kulmaluukulla.
Tekniset tiedot:
| Takan Leveys | 835 mm |
| Takan syvyys | 630 mm |
| Takan korkeus | 1617 mm |
| Luukkutyyppi | Hissiluukku |
| LuukunLeveys | 55 cm |
| Luukun syvyys | 34 cm |
| Luukun korkeus | 51 cm |
| Nim. lämpöteho | 5 kW |
| Lämpötehoalue | 2,4 – 5,3 kW |
| Hyötysuhde % | 78 |
| Hormiliitos Ø | 180 mm |
| Paino | 530 kg |
Asiakirjat:










