Suoralinjainen luonnonkivimantteli
Takka on suoran seinän malli. Takkaan valittavissa eri kivilajeja. Takassa Schmid Lina 5557 s takkasydän.
Tekniset tiedot:
| Manttelin Leveys | 1150 mm |
| Manttelin syvyys | 280 mm |
| Manttelin korkeus | 1200 mm |
| Luukkutyyppi | Sarana tai hissi |
| LuukunLeveys | 55 cm |
| Luukun korkeus | 57 cm |
| Nim. lämpöteho | 7 kW |
| Lämpötehoalue | 2,8 – 8,7 kW |
| Hyötysuhde % | 82 |
| Hormiliitos Ø | 180 mm |
| Paino | 420 kg |
Asiakirjat:






