Manttelitakkojen lippulaiva, iso takkasydän ja mahtava mantteli!
Takka on suoran seinän malli. Takkaan valittavissa eri kivilajeja. Takassa Schmid Lina 10057 h takkasydän.
Tekniset tiedot:
| Manttelin Leveys | 1760 mm |
| Manttelin syvyys | 470 mm |
| Manttelin korkeus | 1326 mm |
| Luukkutyyppi | Hissiluukku |
| LuukunLeveys | 100 cm |
| Luukun korkeus | 57 cm |
| Nim. lämpöteho | 10 kW |
| Lämpötehoalue | 3,2 – 10,9 kW |
| Hyötysuhde % | 78 |
| Hormiliitos Ø | 200 mm |
| Paino | 845 kg |
Asiakirjat:



