Elegantti luonnonkivimanttelitakka
Takka on suoran seinän malli. Takkaan valittavissa eri kivilajeja. Takassa Schmid Lina 8757 h takkasydän.
Tekniset tiedot:
| Manttelin Leveys | 1760 mm |
| Manttelin syvyys | 470 mm |
| Manttelin korkeus | 1278 mm |
| Luukkutyyppi | Hissiluukku |
| LuukunLeveys | 87 cm |
| Luukun korkeus | 57 cm |
| Nim. lämpöteho | 10 kW |
| Lämpötehoalue | 3,8 – 11,4 kW |
| Hyötysuhde % | 78 |
| Hormiliitos Ø | 200 mm |
| Paino | 660 kg |
Asiakirjat:



