Kulmaluukullinen manttelitakka pienellä takkasydämellä.
Takka on nurkkamalli. Takkaan valittavissa eri kivilajeja. Takassa Schmid Ekko 45(45)57 h takkasydän. Takan saa myös peilikuvana.
Tekniset tiedot:
| Manttelin Leveys | 970 mm |
| Manttelin syvyys | 970 mm |
| Manttelin korkeus | 1095 mm |
| Luukkutyyppi | Hissiluukku |
| LuukunLeveys | 45 cm |
| Luukun syvyys | 45 cm |
| Luukun korkeus | 57 cm |
| Nim. lämpöteho | 7 kW |
| Lämpötehoalue | 3,2 – 7,1 kW |
| Hyötysuhde % | 79 |
| Hormiliitos Ø | 180 mm |
| Paino | 420 kg |
Asiakirjat:



