Tyylikäs manttelitakka hissiluukullisella takkasydämellä.
Takka on suoran seinän malli. Takkaan valittavissa eri kivilajeja. Takassa Schmid Lina 6757 h takkasydän.
Tekniset tiedot:
| Manttelin Leveys | 1320 mm |
| Manttelin syvyys | 250 mm |
| Manttelin korkeus | 1130 mm |
| Luukkutyyppi | Hissiluukku |
| LuukunLeveys | 67 cm |
| Luukun korkeus | 57 cm |
| Nim. lämpöteho | 9 kW |
| Lämpötehoalue | 3,2 – 10,9 kW |
| Hyötysuhde % | 78 |
| Hormiliitos Ø | 180 mm |
| Paino | 370 kg |
Asiakirjat:



