Luonnolisesti kaunis takka pienellä takkasydämellä.
Takka on suoran seinän malli. Takkaan valittavissa eri kivilajeja. Takassa Schmid Lina 4557 h takkasydän.
Tekniset tiedot:
| Manttelin Leveys | 1100 mm |
| Manttelin syvyys | 300 mm |
| Manttelin korkeus | 1160 mm |
| Luukkutyyppi | Hissiluukku |
| LuukunLeveys | 45 cm |
| Luukun korkeus | 57 cm |
| Nim. lämpöteho | 7 kW |
| Lämpötehoalue | 3,4 – 7,8 kW |
| Hyötysuhde % | 78 |
| Hormiliitos Ø | 180 mm |
| Paino | 450 kg |
Asiakirjat:



