Takka jollaista ei ole naapurillasi! Moderni manttelitakka joka on todellinen katseenvangitsija.
Takka on suoran seinän malli. Takkaan valittavissa eri kivilajeja. Takassa Schmid Lina 10051 h takkasydän.
Tekniset tiedot:
| Takan Leveys | 1600 mm |
| Takan syvyys | 440 mm |
| Takan korkeus | 1300 mm |
| Luukkutyyppi | Hissiluukku |
| LuukunLeveys | 100 cm |
| Luukun korkeus | 51 cm |
| Nim. lämpöteho | 10 kW |
| Lämpötehoalue | 3,2 – 10,9 kW |
| Hyötysuhde % | 78 |
| Hormiliitos Ø | 200 mm |
| Paino | 450 kg |
Asiakirjat:



