Korkealle asetettu tulipesä ja tyylikäs mantteli
Takka on suoran seinän malli. Takkaan valittavissa eri kivilajeja. Takassa Schmid Lina 4580 h takkasydän.
Tekniset tiedot:
| Takan Leveys | 1000 mm |
| Takan syvyys | 440 mm |
| Takan korkeus | 1600 mm |
| Luukkutyyppi | Hissiluukku |
| LuukunLeveys | 45 cm |
| Luukun korkeus | 80 cm |
| Nim. lämpöteho | 7 kW |
| Lämpötehoalue | 3,4 – 7,8 kW |
| Hyötysuhde % | 78 |
| Hormiliitos Ø | 180 mm |
| Paino | 400 kg |
Asiakirjat:



